Спортисти от цял ​​свят и цял свят отново се събраха заедно, за да се насладят на церемонията по закриването на Зимните олимпийски игри церемонията по закриването на Зимните олимпийски игри.

Заедно ще доведем Зимните олимпийски игри в Пекин до успешен край.

нов (3)

Бих искал да споделя с вас, че има пет запомнящи се момента на зимните олимпийски игри през 2022 г. в Пекин.

2,23 (3)

Зимни олимпийски игри в Пекин 2022 г. Финал на големия скок по ски свободен стил за жени, малко повече от година тренировки, китайката Гу Айлин в последния скок за първи път в супер висока трудност от 1620 г. получи висок резултат от 94,50, с общ резултат от 188,25 точки за спечелване на златния медал, влизайки в историята.Французойката Тес Ледюксъл спечели сребърния медал със 187.50 точки, а швейцарката Матилд Жермо спечели бронзовия медал със 182.50 точки.

2,23 (2)

завъртане на лявото тяло на 1620 градуса предпазна плоча "колко трудно е това действие? Това е настоящият "таван" на големия скок при жените. По-изненадващо е, че Gu Ailing никога не е докосвал това движение в официални състезания преди.

2,Японецът Юдзуру Ханю излезе 21-ви в състезанието по фигурно пързаляне за мъже.

Първото действие на отварянето беше четириседмичен скок на Аксел (4A), но той падна, когато не контролираше центъра на тежестта си и се приземи.

нов

„4A Никой никога не е бил успешен, никой не знае как да бъде успешен, понякога също мисля, че никой не може да бъде успешен“

Като един от най-трудните скокове във фигурното пързаляне.Никой атлет не го е правил на официално състезание досега, но той избра да опита и да го предизвика.Един успех или провал не определят величието, прекрачването на собствените граници и изкачването на по-високи планини е истинското очарование на състезателния спорт!

3,

2,23 (5)

Когато Зимните олимпийски игри срещнаха китайската Нова година, Мат Уестън, 24-годишен мотоциклетист със стоманена рамка от Обединеното кралство, се възползва от възможността да включи традиционната китайска култура.на 3 февруари той сподели куплет за китайската Нова година, написан с четка в платформата си за социални медии, и помоли нетизените да отгатнат какво е написано.снимката беше пусната и предизвика много шум и стотици харесвания.

4.

2,23 (6)

Украйна Александър Абраменко спечели сребърния медал, а членът на Руския олимпийски комитет Иля Буров спечели бронзовия медал.

Това изображение по-горе е моментът, в който Иля Буров хвърли пет и прегърна Абраменко силно, докато споделяха радостта си след обявяването на крайното класиране.

5.

нов (2)

Тя е немската легенда в бързото пързаляне с кънки "баба скейтър" Клаудия Пехщайн, която спечели пет златни медала, подобри световни рекорди и навършва 50 години за осми път на Зимни олимпийски игри.Въпреки че завърши на последно място в състезанието по скоростно пързаляне с кънки на 3000 метра, тя все пак беше много щастлива „Пързалях се през финалната линия с усмивка на лицето“.Както каза Пехщайн, „Краката ми са стари, но сърцето ми е още младо“.Поздравяваме ветерана, който упорства и се придържа към мечтата си.